חברת OROZ המספקת פתרונות ושירותים לסילוק אשפה הוקמה בשנת 1973 על-ידי אורי צפורה, הרעיון העיסקי בתקופה הזו עדיין היה בתהליך גיבוש אבל דבר אחד היה ברור מהיום הראשון וזה החזון של מר אורי צפורה ז"ל.


מר אורי צפורה

כאדם ציוני שזיהה חסך שהיה קיים במדינת ישראל, ביחס למדינות מערביות אחרות גמל בליבו את הרצון להביא שינוי מהותי בכל מה שקשור לפינוי אשפה מוניציפלית, שמירה על סביבה אקולוגית נקייה, החדרת המודעות לנושא המחזור שכמעט ולא הייתה קיימת באותה תקופה והקמת מתקנים חדישים אשר יתנו מענה לחזון " להוביל את ענף פינוי האשפה והמחזור בישראל בגישה שיווקית אחרת באיכות השירות ובחדשנות טכנולוגית לתועלתם של לקוחות החברה, נותני השירות ועובדיה."

וכמו סיפור יציאת מיצרים בהגדה של פסח, גם חזון זה עובר מדור לדור, מעובד לעובד ממנהלי החברה, יועציה ועד אחרון העובדים כבר למעלה מארבע עשורים.


חברות אורוז אמיר היום

כיום בעקבות דבקות במטרה וניסיון עתיר שנים החברה פיתחה מומחיות ויכולת לספק פתרון מקיף לפינוי וטיפול בפסולת, החל מאיסופה ברחובות העיר דרך טיפול במתקני החברה ועד למציאת פתרון קצה באמצעות ייצור קומפוסט.

כל התהליך כיום מתאפשר באמצאות: צוות עבודה מוכח ומהימן, ניהול חכם ויעיל, צי של משאיות וציוד טכנולוגי מהחדישים והיעילים שנמצאים כיום במדינת ישראל, רכישה ופיתוח של ידע טכנולוגי מהארץ והעולם, השתלמויות מקצועיות שעוברים מנהלי החברה בכדי ליעל בכל זמן נתון כל חלק בפעילות החברה, מספר עצום של לקוחות אסטרטגים עם ותק רב והכי חשבו דבקות בלתי מתפשרת בחזון החברה וערכיה. במהלך שנות הפעילות של OROZ וכחלק מהפיתוח הקים מר אלי צפורה את חברת "אמיר תעשיות מחזור" חברת בת שמתמחה בפתרונות טכנולוגים חדישים לתעשיית מחזור הפסולת בישראל.


אמיר תעשיות מחזור

"אמיר" אחראית על פיתוח וקידום שני החברות בכלל וגורם האנושי בפרט על ידי תהליך פיתוח ושיפור מתמיד בהתאם לתקן איזו 9000. תרומתה של "אמיר תעשיות מחזור" חיונית לשמירה על איכות הסביבה מניעת פיזור פסולת, זיהום מי תהום וזיהום האוויר הנגרם משריפת פסולת. התייעלות חשובה זו יצרה מספר זרמים ברורים בהם שני החברות משתלבות, מתמחות ומסוגלות לספק את המענה בצורה הטובה ביותר הן באיכות השירות והן בטיב התהליך והמוצר המוגמר.

הזרמים המרכזיים כיום הם: הובלה ואיסוף אשפה. הקמת מתקנים ייעודיים לקליטת ומיון פסולת הקמת מפעלי מחזור וייצור קומפוסט הקמת מערך לוגיסטי ומקצועי אשר מסוגל לתת שירות לייצור מתקנים מתחלפים, משאיות רמסות, עבודות מתכת מיוחדות ופיתוח תשתיות.


שרותינו

לחברת OROZ פתרונות ושירותים לסילוק אשפה נותנת מענה למספר רב של רשויות וחברות גדולות.
בין לקוחותינו: מועצה אזורית גליל תחתון, כפר תבור, כרמיאל, מועצה אזורית משגב, מועצה אזורית עמק המעיינות, מצפה הושעיה, מועצה אזורית עמק יזרעאל, מועצה אזורית מטה אשר, רמת-ישי, נצרת , נצרת-עילית ,נהריה , נשר , עכו, רכסים, קרית-ים, קרית-ביאליק, בנימינה, שלומי, כפר פוריה עילית, בית ג'אן, שפרעם, הטכניון, קק"ל משרד הבטחון ועוד רבים וטובים אחרים.

פינוי אשפה | ייצור קומפוסט | השמדת פסולת | אודות | צור קשר